hits counter
localy.co.il


תקנון רכישה לוקאלי – www.localy.co.il


כללי

  1. אתר "Localy": (להלן: "האתר"), הינו אתר אינטרנט המאפשר לבתי עסק / בעלי מקצוע רכישה של פרסום מבוסס תוצאות דרכו ברשת האינטרנט
האתר הינו בבעלות חברת "אי.4.בי פיתוח תוכנה בע"מ" ח.פ 513707463.
משרדי החברה בכתובת: בית עובד 8, תל אביב. טלפון 03-5379875
לפניות ניתן לפנות גם בכתובת מייל – support @ localy.co.il
1.2 כל המבצע ו/או המעוניין לבצע פעולה באתר (להלן "בית העסק") מצהיר ומתחייב כי הינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, וכי לא תהא לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה, במישרין ו/או בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו/או מפעיליו ו/או מי מטעמם פעולה באתר, משמעה – כל פעולת רכישת מוצר המוצע באתר.

תנאי השימוש

2.1  רשאי לבצע פעולות באתר, כל אדם תושב מדינת ישראל בן 18 ומעלה (וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל) אשר ברשותו כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצויינות להלן ושהינו בעל תא דואר אלקטרוני תקין ברשת.
חברות האשראי הינן: ויזה כ.א.ל, ויזה לאומי, אמריקן-אקספרס בע"מ, ישראכרט בע"מ.
האתר משתמש בשירותי הסליקה של חברת טרנזילה ולפי כללי אבטחת המידע.

פרטי המשתמש

3.1 בעת ביצוע הפעולה באתר יידרש בית העסק להכניס למערכת את הפרטים הבאים: ת.ז./ח.פ., שם פרטי, שם משפחה, שם חברה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום.
3.2 הגשת פרטים אישיים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים יינקטו צעדים משפטיים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לאתר.
3.3 פרטי כרטיס האשראי של בית העסק לא יישמרו במאגר החברה ולא יעשה בהם שימוש מלבד לשם קניית הפרסום.

תשלום ואספקה

4.1 החיוב הינו מיידי וחשבונו של בית העסק יזוכה מיידית בסכום אותו ביקש לחייב. במידה ובית העסק הצטרף לתוכנית תשלום פר ליד (נקרא בנק פתוח) חשבונו לא יחוייב מידיית אלא בסוף תקופה, תשלח אליו חשבונית מסכמת על התקופה שעברה ורק לאחר מכן כרטיסו יחוייב. לקוחות אלו מסכימים לחיוב בהוראת קבע באשראי.
4.2 המחירים באתר לא כוללים מע"מ, אלא אם צוין אחרת במפורש.
 
ביטול עסקה

5.1 בית העסק רשאי לבטל עסקה, דהיינו לחזור בו מרכישת השירות בתוך 14 יום מיום עשיית העסקה, ובלבד שביטול כאמור ייעשה לפחות 2 ימי עבודה קודם למועד בו השירות אמור להינתן. הכל בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התשמ"א-1981. יובהר כי במקרה של ביטול עיסקה, רשאי האתר לגבות דמי ביטול כקבוע בחוק, ואשר ייסתכמו לשיעור של 5% מסכום העסקה או 100 ש"ח, כנמוך מביניהם.
על פי חוק הגנת הצרכן והתקנות החדשות לביטולי עסקאות – לא ניתן לבטל עסקת פרסום. למרות זאת אנו מאפשרים זאת על פי הכתוב בסעיף 5.1.
5.2.      על אף האמור לעיל, יובהר ויודגש, כי זכות הביטול המפורטת בסעיף 5.1 לעיל, אינה מוקנית במקרים הבאים: 1) לגבי "טובין פסידים" כמשמעם בחוק הגנת הצרכן. 2) לגבי מוצר שהוא מידע כהגדרתו בחוק המחשבים, התשנ'ה-1995. 3) טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה. 4) טובין הניתנים להקלטה לשעתוק או לשכפול, לאחר פתיחת אריזתם המקורית.
5.3.      למען הסר ספק יובהר, כי ביטול עסקה כאמור לעיל יעשה בתנאי שהמשתמש טרם קיבל לידים במסגרת העסקה.
5.4.      ביטול יעשה באמצעות משלוח הודעת ביטול בדוא"ל לכתובת: [email protected] , ו/או פנייה ישירה למוקד הטלפוני אשר פרטיו מופיעים באתר.
5.5.      במקרה שחברת כרטיסי האשראי לא תכבד את החיוב, הרכישה של אותו משתמש שכרטיס החיוב שלו לא כובד תהיה בטלה ומבוטלת מאותו הרגע. 

תנאים נוספים

6.1 החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי בנוגע לפרטי המתעניינים שמועברים למשתתף. החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהיא בנוגע לנזק מכל סוג שהוא שיגרם לבית העסק מהתקשרותו עם המתעניינים שאנו מספקים לו.
 6.2 החברה לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את השירות.
6.3 החברה שומרת לעצמה את הזכות לבטל מיוזמתה פרסום של בית העסק, ללא כל הסבר או תנאי. במקרה זה תחזיר החברה לבית העסק את הסכום היחסי שנשאר לו בחשבון.
6.4 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מתן השירות באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת השירות שפורסם באתר, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולות איבה ו/או שביתה ו/או השבתה ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אספקת המוצרים, רשאית החברה להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.
6.5  החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו מזמן לזמן.
    localy.co.il


קטגוריות פופולאריות
תוכן מומלץ
Copyright © 2024 localy.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מדבירים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום הדברה
רוצים לקבל פניות ממדבירים מומלצים?


שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!